Sparing z Olimpia Koło

Pierwszy mecz towarzyski przygotowujący naszą drużynę do rundy wiosennej odbędzie się 15 stycznia o godzinie 18:00 na naszym stadionie....

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!

Zarząd klubu sportowego Lubienianka Lubień życzy wszystkim wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

Turniej Halowy

Zaczynamy Turniej Piłki Nożnej Halowej 2017! Na turnieju m.in. reprezentacja Zawiszy Bydgoszcz.

Runda Jesienna zakończona remisem 1:1 (0:0)

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej zakończone remisem 1:1 (0:0) z Zdrój Ciechocinek. Tym samym zajmuje 12 miejsce w lidze.

Przegrana w pucharze 1:2 (0:0)

Niestety odpadamy z pucharu polski przegrywając spotkanie z Włocłavia Włocławek 1:2 (0:0)

Puchar z Włocłavią

Już dziś o godzinie 16:15 początek meczu drugiej rundy okręgowego Pucharu Polski w której przeciwnikiem będzie Włocłavia Włocławek. Zapraszamy na stadion!

Remis z LTP Lubanie 1:1 (1:0)

W 3 kolejce klasy okręgowej remisujemy 1:1 tracąc bramkę w końcówce meczu z drużyną LTP Lubanie. Zapraszamy za tydzień na stadion gdzie podejmiemy Łokietek Brześć Kujawski

III Kolejka klasy Okręgowej!

Już dzisiaj na naszym stadionie rozegramy mecz, a naszym przeciwnikiem jest LTP Lubanie. Do boju drużyno!

Wiadomości (utwórz nową)